• #

  Zadzwoń do nas

  +48 22 292 34 11

 • #

  Email

  biuro@ironman.pl

 • #

  Czynne codziennie

  Pn-Nd 9:00 – 21:00

About us

Super jakość


Firma IRONMEN Sp. z o.o. specjalizuje się w montażach ,demontażach i serwisie regałów magazynowych oraz wyposaża hale w systemy regałów magazynowych i asortyment podnoszący bezpieczeństwo pracy.Regały magazynowe firmy IRONMEN są zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie z Europejskimi normami RAL-RG 614/2 Lager und Betriebseinrichtungen Gütesicherung i spełniaja polskie przepisy PN-88/M -78321 i PN-88/M-78321-2. Dodatkowo, wszystkie metalowe elementy wyprodukowane są jedynie ze stali dostarczonej z pewnych i sprawdzonych źródeł.

Montaż przeprowadzony przez wykwalifikowane i posiadające dużedoświadczenie ekipy pozwala na zachowanie przez regały odpowiednich parametrów obciążeniowych Powyższe fakty sprawiają iż w państwa magazynie znajdzie się produktnajwyższej klasy i cechujący się najwyższym współczynnikiem bezpieczeństwa.

#
#

Doradztwo ustawień regałów

#

Kosztorysy napraw

#

Współpraca z dużymi firmami

#

Przeglądy regałów magazynowych

#

Opieka serwisowa oraz dostawa

#

Demontaże regałów

You have questions?

Lorem Ipsum established fact that a reader will be readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using.

Contact Us

We cooperate: